KDO JSME?

15.02. 2018 | Štítky:

Na webu toho o nás zatím moc nepíšeme, a tak nás napadlo, že bychom Vám trochu přiblížili, co jsme vlastně zač prostřednictvím pár vět a našich fotek. Myslím, že v nich je vše, co o nás potřebujete vědět. 

Snažíme se být nejlepší rodiče na světě, ujíždíme na kvalitní kávě, nejlíp nám chutná z talíře toho druhého ( nevím proč, ale ten druhý si vybere vždycky to lepší), neradi chodíme pozdě a film nikdy nedokoukáme společně do konce ( spánek je silnější), domluvíme se plynule polsky a anglicky.

Spousta lidí se nás ptá, jak dlouho fotíme a jak jsme se k tomu dostali. Je to dlouhý příběh, ale pokud bych to měla zkrátit, tak od doby, co se známe, jsme spolu vždycky pracovali v různých odvětvích. A tak jsme se jednoho dne ocitli s foťákem v ruce uprostřed svatebního obřadu. Bez jakéhokoli předchozího záměru či myšlenky, byla to souhra náhod, která nás na tuhle cestu přivedla. Zpočátku jsme se hledali, zkoušeli fotit kde co, než jsme našli to, co nás baví nejvíc. Pak přišel ten zlom a my se rozhodli zaměřit  především na svatební a lifestyle rodinnou fotografii.

Začalo nás bavit zaznamenávat důležité momenty, které v životě prožívá každý z nás . Snažíme se je zachytit tak, abyste si za pár let, u horké čokolády ten příběh prožili znovu. Tak jako my u těch našich. 

Takové fotky mají smysl .

Děkujeme, že nám to umožňujete.