Simona Fialová

SÍDLO FIRMY A KORESPONDEČNÍ ADRESA:  Hodkovická 164/24, 460 06, Liberec – Liberec VI-Rochlice

IČ: 01899864 – pro služby nabízené online prostřednictvím internetových stránek www.fotofialovi.cz.

Simona Fialová není plátcem DPH.

 

Poskytované služby

Fotografické služby v oboru svatební, portrétní a rodinné fotografie.

Objednání služeb

Telefonicky, emailem nebo prostřednictvím facebook zpráv. Objednáním služeb se má za to, že klient zná a souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

Platba

Cena za uvedený balíček je splatná ihned po focení v hotovosti. U focení, kde je vyžadován rezervační poplatek, bude konečná částka o tento poplatek ponížena. V případě, že u focení vyžadujících rezervační poplatek dojde ze strany klienta ke zrušení, lze částku vrátit pouze v případě sjednání náhradníka.V opačném případě nárok na vrácení poplatku zaniká.

Výběr fotografií

EXTERIÉR, ATELIÉR

Fotografie (náhledy) jsou zaslány do pěti pracovních dní odkazem na galerii se zmenšenými a neretušovanými náhledy, ze kterých si klient vybere počet fotografií dle stanoveného balíčku. Zaslaný výběr je závazný, v případě, že se pohled na fotografii změní a klient bude chtít její výměnu po již provedené úpravě, bude další fotografie účtována dle standardní sazby. Počet fotografií není pevně dán, zaručuje však vždy dostatek kvalitního materiálu k výběru. Fotograf však neručí za dostatek kvalitního materiálu v případě nespolupráce členů rodiny či pozdního příchodu.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

U svatebních fotografií provádí výběr fotograf a nelze, aby se klient na jejich výběru podílel. Klient obdrží počet fotografií dle stanoveného balíčku v závislosti na povaze svatby.

Retuše

Každá fotografie, kterou klient obdrží prochází retuší. U rodinných a reportážních fotografií se upravuje ořez, jas a barevnost. U portrétních, těhotenských a svatebních portrétu dochází k detailnější retuši.

V případě, že klient požaduje úpravu postavy, zubů, odstranění tetování atd, spadá tato retuš do nadstandardní a je účtována částkou 100Kč za každou fotografii. Klient je předem obeznámen s tím, co spadá do nadstandardní retuše.

Dodací lhůta

Doba dodání je dle aktuálního vytížení v rozmezí 1-4 týdny od Vámi zaslaného výběru k retuši (tedy ne od doby focení).

Fotografie si budete moci před předáním prohlédnout v galerii v malém rozlišení a s logem. Originální soubory pak logo obsahovat nebudou.

Předání zakázky

Fotografie je možné si vyzvednout buď osobně v Liberci na adrese Hodkovická 164/24, Liberec 6 nebo je mohu zaslat poštou . Cena poštovného je 100Kč, v případě větších zakázek pak dle platného ceníku České pošty. Jiný způsob není možný.

Výsledný formát fotografií

Fotografie jsou odevzdávány ve formátu JPEG v plném rozlišení. Jiné formáty nejsou možné.

Reklamace

Reklamace vlastního vzhledu či práce vizážistky sjednané klientem není důvodem k reklamaci.

Reklamace vytištěných fotografií lze uplatnit pouze v případě mechanického poškození či viditelné tiskové vady.  Fotografie jsou vyvolávány u ověřených dodavatelů, s nimiž má fotograf nastavené ICC profily.

Archivace fotografií

Neupravené fotografie (RAW formát) jsou uchovávány po dobu dvou měsíců. Upravené a předané fotografie archivuji po dobu jednoho roku.

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.