ESTERČIN NAKAŽLIVÝ SMÍCH – RODINNÁ REPORTÁŽ

19.01. 2018 | Štítky:

Miluju, když se jednou za čas podívám na fotky a připomenu si okamžiky, které v závalu nových zážitků upadají lehce do pozadí. Miluji, když ve mně fotka vyvolá emoce ať už je to smích, dojetí , hrdost nebo se směju jako blázen.

Čerstvě narozená miminka fotím ráda, ale řekla bych že ještě radši fotím starší děti.  Proč? Protože s nimi je legrace a focení nabírá zcela jiné obrátky. 

Chci pro Vás fotky, které Vám jednou vykouzlí úsměv na tváři a dovolí Vám vzpomínky oživit.

Třeba takové, které jsme jedno krásné dopoledne, v panelákovém bytu , v zasněženém Liberci vytvořili pro 1,5-letou Esterku a její úžasné rodiče Jíťu a Kubu. 

Co Vás čeká? Přijdu k Vám a strávím s Vámi část dne. A jestli Vás budu fotit ráno u snídaně, čištění zubů, hraní, pečení bábovky, dovádění v polštářích  nebo cokoli co se svými dětmi rádi děláte, je už na Vás.  A slibuji, že pokud Vám dítě nerado spinká přes den, tak když budu odcházet, bude spinkat…a možná nejen dítě 😀

A jak se focení líbilo hlavním aktérům si můžete přečíst zde.

Lifestyle focení má tu výhodu, že je jedno kolik Vám je, je vhodné opravdu pro cokoli, kohokoli… a další příspěvek, který pro Vás chystáme bude partnerský lifestyle.