VÁNOČNÍ FOCENÍ

Letos pro vás chystáme vnitřní i venkovní variantu. Konečně jsem objevila něco, co jsem si roky přála zrealizovat a také jste se na to roky ptali.

Interiérová varianta bude opět na Tvrzi Krassa v Chrástné. Tentokrát však opravdu v teple v jejich africkém salonku. Bude připravena scéna , která bude kombinací zlatých, zelených a dřevěných prvků. Doplníme světýlky a variacemi dětských doplňků. Pokud se stihne, bude i druhá světlá scéna. Vše se reálně bude stavět 16/10 a poté vám scénu ukážeme hotovou.

Exteriérová varianta bude takový trochu lifestyle. Bude to koncem listopadu,tak doufám, že napadne trochu sněhu. Realizovat se to bude v Bedřichově, tak by to s tím sněhem nemuselo být uplně nereálné. Jako velké poděkování za pronajmutí maringotky děkuji její majitelce, která maringotku pronajímá i pro účely pobytu a rozhodně je to zážitek.

Budeme se snažit o příjemné prostředí, budou stromky, oheň, decentné zdobená maringotka, posezení. Rozděleno na denní a noční variantu. Prvky červené, dřevo, stromky, světýlka.

Noční variantu doporučuji spíše pro páry, těhotenské a nebo pro větší děti.

V následujících dnech přidám ještě doporučení na oblečení a všichni přihlášení dostanou včas instrukce .

ODKAZ NA REZERVACI ZDE

https://simona-a-ondrej-fialovi-rodinna-a-svatebni-fotogra.reenio.cz

Cena focení je 1700Kč/ 5 fotek, 2 vánoční pohlednice – v el. podobě.

Budeme se na vás moc těšit

Simča, Ondra, dekorátérka Bára a všichni ( a že vás je), kteří nám z realizací pomáhají.